ODSTĄPIENIE OD UMOWY

Zgodnie z obowiązującymi przepisami mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w terminie 30 dni od dnia odbioru zamówienia bez podania przyczyny.

Aby skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy należy na adres mailowy info@pinkmintlove.pl  przesłać wymienione poniżej dokumenty:

  1. wypełniony formularz odstąpienia od umowy (dostępny tutaj: formularz),
  2. dowód nadania przesyłki zwrotnej

W temacie wiadomości należy wpisać – ZWROT <<nazwa produktu>>

Paczkę prosimy wysłać przesyłką rejestrowaną na adres:

MEGASPLET D.O.O
pinkmintlove.pl
GLS POLAND Magazyn Przeładunkowy
ul. Paprotna 10
51-117 Wrocław

Zwracany towar nie może być uszkodzony, ani nosić śladów użytkowania, i powinien zostać odesłany w oryginalnym opakowaniu wraz z wszystkimi częściami i akcesoriami.

Zwrot środków nastąpi nie później niż w ciągu 14 dni od otrzymania na skrzynkę mailową poprawnie wypełnionego formularza odstąpienia od umowy i dowodu nadania przesyłki zwrotnej.

Koszty przesyłki w całości pokrywa kupujący. Nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.

Jeśli podczas zakupu skorzystali Państwo z bonusu, kodu rabatowego lub kodu promocyjnego środki te traktowane są jako rabat i nie mogą zostać zwrócone. Zwrotowi podlega tylko zapłacona kwota.

Więcej informacji na temat zwrotów produktów znajdą Państwo w Regulaminie. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o wiadomość na adres info@pinkmintlove.pl lub kontakt pod numer 732 080 167.

 

REKLAMACJA / WYMIANA PRODUKTU

Jeśli Państwa produkt dotarł uszkodzony lub uległ uszkodzeniu prosimy poinformować nas o tym fakcie jak najszybciej. Bardzo nam przykro w związku z zaistniałą sytuacją. Państwa reklamację rozpatrzymy w możliwie najkrótszym czasie.

Aby zgłosić reklamację prosimy na adres mailowy info@pinkmintlove.pl przesłać:

  1. zdjęcie/filmik przedstawiający wadę/uszkodzenie produktu wraz z opisem,
  2. numer zamówienia.

W temacie wiadomości należy wpisać – REKLAMACJA <<nazwa produktu>>

Wniosek reklamacyjny zostanie rozpatrzony w ciągu 14 dni

You have successfully subscribed!